Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 12.01.2011 20:55:40 

Novinky / News
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20.11.2010  CACIB NITRA
 
Tento vikend sa konala MVP v Nitre, kde sme sa prihlasili aj my keďže na tuto výstavu bolo prihlásených veľa našich kamarátov na ktorých sme sa tešili, že ich stretneme. Zúčastnili sme sa len jeden deň a to v sobotu
Napriek tomu, že sme do Nitry vyrazili včas, nás troška prekvapila veľká zápcha pri vjazde do Nitry .... a na výstavisko sme dorazili niečo pred desiatou. Našťastie bolo pred nami dosť psov, takže sme nič nezmeškali a ešte sme aj dosť dlho čakali kým sme sa dostali na rad :))) a mali možnosť vidieť v kruhu aj našich kamarátov :)))
Dalmatínov v sobotu posudzoval rozhodca p. Miklós Levente z Maďarska. Tento krát sme sa p. rozhodcovi moc nepáčili svojou mohutnosťou :((( a odniesli sme si známku Výborný bez titl.
BOBa získal psík z Talianska CH. Brownsugar Della Belcora http://www.blackandbrownspotted.it/lang1/
 
Rozhodca/Judge: Miklos Levente (HU)
Trieda šampionov/Champ.class: Výborná/Exc.
 
 
 
   
  
No a čo dodať na záver: Pekný deň strávený s príjemnými ľudmi :)))
 
 
18.7.2010  
       MIMKA OSLAVUJE SVOJE 4. NARODENINY   
 
 
 
 
 
V sobotu 12.6.2010 sa konal špeciálny klubový coursing DK ČR v Brne, v Mariánskom údolí, kde sme samozrejme nemohli chýbať :))))
 
 
                              
Počasie ako každý rok nesklamalo ... bolo opäť veľmi horúco. Prostredie bolo úžasné nakoľko bola možnosť prechádzky lesom ako aj kúpania v neďalekom jazere čo naše bodkované ratolesti v tom teple celkom ocenili :))) A ako sme skončili ? Mimka si vybehala v kategórií amatér fena krásne 2. miesto :)) Aurika (Aurora Andromeda Royal Hermelin) skončila na 3. mieste a víťazkou tejto kategórie sa stala naša najmladšia sestra Judinka (June Serendipity Royal Hermelin) ktorá skončila na 1. mieste a zároveň sa stala aj absolútnou víťazkou spolu s Deepom (Deep in the Heart of Naire) s najväčším počtom bodov :))) Mooooc blahoželáme.  
 
 
 
 
 
 
5.6.2010   NITRA CACIB GRAND PRIX SLOVAKIA 2010
 
Na výstavu do Nitry chodíme vždy radi nakoľko je táto výstava vždy veľmi dobre zorganizovaná. Tento krát sme nastúpili do triedy šampiónov, kde sme mali jednu konkurentku z ČR šampiónku CH. Dolce Vita´s Aidu (www.dalmi-aida.cz). A ako sme dopadli ?
 
Rozhodca: Delmar Sean (IRL)
trieda šampiónov: Výborná 2, res. CAC
 
a samozrejme sme si odniesli veľmi pekný posudok :)))
výborná hlava, dobrá kostra, pekné labky, dobre vyvinutý hrudník, výborné zadné končatiny, výborný typ
 
o týždeň sa chystáme na coursing do Brna "Golden Fest 2010" tak nám držte palce :)))
 
 
15.-16.5.2010   SPRINGDUODANUBE BRATISLAVA + KLUBOVÁ VÝSTAVA + STREDO-VÝCHODOEURÓPSKA VÝSTAVA  
 
16.5.2010
STREDO-VÝCHODOEURÓPSKA VÝSTAVA
Rozhodca: Uroševič Milivoje (SRB)
trieda otvorená: Výborná 1, CAC
 
 
 
15.5.2010
MVP CACIB
Rozhodca: Tamasz Borkovwski (PL)
trieda otvorená: Výborná 1, CAC, res. CACIB
 
Klubová výstava
Rozhodca: Mijo Fury (HR)
trieda otvorená: Výborná 1, CAC, Víťaz triedy otvorenej
 
Dnes si Mimka odnáša svoj 4 CAC čím splnila podmienky pre udelenie titulu
SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN KRÁSY :))))))
 
 
17.-18.4.2010  MVP 2x CACIB "SATU MARE" RUMUNSKO
 
Tento víkend sa konala medzinárodná výstava v Rumunskom Satu Mare. Keďže nás lákala najmä krajina a ďalšie cestovateľské dobrodružstvo tak sme sa rozhodli pre tento výlet a veď prečo nespojiť príjemné s užitočným :) Cestou za spomínaným dobrodružsvom nám robili spoločnosť Argo s paníčkou Kamčou a Zuzka. 
 
A ako dopadol náš výlet ? 
 
17.4.2010 
Rozhodca:  Janiki Steibock (ISR) 
trieda šampiónov: Výborná 1, CAC, CACIB
 
  titul: CAMPION ROMANIA
 
 
18.4.2010
Rozhodca: Dr. Kelemen Atilla (RO)
trieda šampiónov: Výborná 1, CAC, CACIB
 
titul: CAMPION ROMANIA CUM LAUDAE
 
 
 
Víťaza plemena BOB získal náš spolucestovateľ Argo Danarny ktorému moc blahoželáme :o)))) Keďže výstava prebiehala relatívne rýchlo a počasie nám našťastie tiež prialo mali sme možnosť stráviť aj celé odpoludnie v centre tohto historického mestečka SATU MARE čo v preklade znamená "veľká dedina" a porobiť zopár fotečiek. Touto cestou ďakujem aj Zuzke a Kamči za skvelú spoločnosť a myslím, že sme si tento náš výlet pekne užili a odniesli si samé pozitívne zážitky :)))
 
           
 
 
 
3.4.2010   Vítanie jari alebo výlet ku Kaštielu v Rusovciach
 
 
 
Kedze nam dnes prialo počasíčko vybrali sme sa so Zuzkou a Aurorkou na vylet do neďalekého Kaštiela v Rusovciach :)
Vyletik sme si predlzili naprieč parkom a nasledne lesnou cestičkou "ak sa to dá tak nazvať" a popri okolitych malých jazierok sme sa dostali až do Cunova. Užili si to nielen baby nase bodkovane ale aj my. Konečne mám pocit, ze sa Mimka aspoň trochu unavila ... a že prečo ??? konečne spiiii :DDDD. Pár fotečiek nájdete na nižšie priloženom linku.
 
 
13.2.2010  XI. Reprezentačný ples Slovenských kynológov + Šampión šampiónov
 
Tento vikend sa konal XI.  Reprezentačný ples Slovenských kynológov v Bratislave na výstavisku Incheba, popri ktorom sa tradične ako každý rok koná súťať Šampión šampiónov. Doteraz sme sa tejto akcie zúčastňovali vždy ako pozorovatelia resp. ako hostia. No tento rok sme prvý krát išli aj súťažiť o:). Samozrejme príjemnú spoločnosť nám robili naši dalmatínsky kamaráti. Napriek tomu, že sa nám ani jednému nepodarilo postúpiť do užšieho výberu VI. skupiny FCI, myslím, že sme si túto akciu, poriadne užili nielen my ale aj naši štvornohý spoločníci. Možno konštatovať, že celá akcia ako i ples sa niesol v príjemnom a pozitívnom duchu, tak organizačne ako i zábavným programom o:) Dúfam, že si to o rok opäť zopajujeme. Zopár momentiek si môžete pozrieť na nižšie priloženom linku.
 
 
 
 
 
Tak konečne som sa dostala trošku k úprave a aktualizácii našich stránok. V prvom rade by som chcela zaželať všetkým kamarátom či už psíčkarským alebo aj tým ktorý k nám zablúdia len tak náhodov Všetko najlepšie v Novom roku 2010 a zaželať tiež veľa tak výstavných ako i osobných úspechov a tiež zdravíčka, šťastíčka veľa veľa lásky a všetko čo k tomu patrí :)
 
Tak a čo máme nového ?
 
 
23.1.2010  MVP CACIB, Trenčín
 
Rozhodca: Věra Dvořáková, ČR
 
Na túto výstavu sme sa prihlásili na poslednú chvíľu a cestou nás sprevádzali naši kamaráti Argo DANARNY s paníčkou Kamčou. A ako sme dopadli ? Mimka si v triede otvorenej odniesla pekný posudok s ocenením V1, CAC, CACIB. O BOBa sme behali spolu s našim kamarátom Argom, ktorý si ho nakoniec vybehal, čím samozrejme Kamilke moc gratulujeme :) Predviedli sa úžasne. Aj napriek chladnému počasiu sme si užili kopec zábavy a môžem skonštatovať, že po dlhom čase bola organizácia výstavy celkom dobre zvládnutá :) 
 
 
 
TOPlist